Club Agenda

16-10-2021 zaterdag
10:00 Smash KC 1 - Salamanders J3    (50115)
10:00 Taverzo 6 - Salamanders J4    (11115)
11:00 Salamanders J5 - SETT 1    (11113)
11:00 Scylla 1 - Salamanders J1    (20115)
11:00 Scylla 3 - Salamanders J2    (40115)
21-10-2021 donderdag
20:00 TZM 1 - Salamanders D5    (42107)
22-10-2021 vrijdag
17:30 SJOELEN MET KOEKJES!
19:00 JEUGD ILLEGAAL POKERTOURNOOI
25-10-2021 maandag
20:15 Salamanders D1 - Twenty-one Up 1    (11117)
20:15 Salamanders D2 - Scylla 1    (16117)
20:15 Salamanders D3 - DVC 1    (28117)
20:15 Salamanders D4 - Combat 2    (29117)
26-10-2021 dinsdag
20:00 Vriendenschaar 4 - Salamanders D6    (40117)
20:00 Vriendenschaar 8 - Salamanders D8    (61117)
29-10-2021 vrijdag
20:00 Pecos 4 - Salamanders S2    (10117)
20:00 Salamanders S1 - Taveba 1    (12117)
20:00 Salamanders S3 - De Treffers (R) 4    (20117)
20:00 Salamanders S5 - De Treffers (R) 7    (37117)
20:00 SVN 1 - Salamanders D5    (42117)
20:00 SVN 2 - Salamanders S4    (28117)
20:15 ATTC Evo-Repro 5 - Salamanders D7    (55117)
30-10-2021 zaterdag
10:00 ATTC Evo-Repro 2 - Salamanders J2    (40118)
11:00 Alexandria '66 3 - Salamanders J3    (50118)
11:00 Rijnsoever 9 - Salamanders J4    (11118)
14:30 Rijnsoever 2 - Salamanders J1    (20118)
01-11-2021 maandag
20:00 HTTV-070 5 - Salamanders S3    (20121)
20:00 NTTC 1 - Salamanders D1    (11121)
20:00 Salamanders S2 - Docos 1    (10120)
20:00 Salamanders S4 - VVV 5    (28120)
20:15 Korendijk 2 - Salamanders D3    (28121)
20:15 Salamanders D6 - NN Rotterdam 4    (40120)
20:15 Salamanders D7 - Taverzo 7    (55120)
20:15 VVV 2 - Salamanders D4    (29121)
05-11-2021 vrijdag
20:00 Alexandria '66 10 - Salamanders S5    (37121)
20:00 Overschie 1 - Salamanders D2    (16121)
20:15 Salamanders D5 - DHC 3    (42120)
20:15 Salamanders D8 - VVV 9    (61120)
06-11-2021 zaterdag
11:00 Salamanders J1 - Taverzo 2    (20121)
11:00 Salamanders J2 - Gorkum 2    (40121)
11:00 Salamanders J3 - Sliedrecht Sprt 1    (50121)
11:00 Salamanders J4 - SETT 1    (11121)
11:00 Salamanders J5 - Rijnsoever 9    (11119)
14:30 Alexandria '66 4 - Salamanders S1    (12121)
08-11-2021 maandag
20:00 HTTV-070 2 - Salamanders D5    (42130)
20:15 Salamanders D1 - Scyedam 1    (11128)
20:15 Salamanders D2 - NN Rotterdam 1    (16128)
20:15 Salamanders D3 - TOGB 4    (28128)
20:15 Salamanders D4 - Pijnacker 2    (29128)
20:15 VVV 4 - Salamanders D6    (40130)
09-11-2021 dinsdag
19:45 DOING 8 - Salamanders D8    (61130)
11-11-2021 donderdag
20:00 SIOK 1 - Salamanders S4    (28130)
20:15 Taverzo 9 - Salamanders D7    (55130)
12-11-2021 vrijdag
20:00 Salamanders S1 - Vriendenschaar 2    (12128)
20:00 Salamanders S3 - Dordrecht 3    (20128)
20:00 Salamanders S5 - Combat 3    (37128)
13-11-2021 zaterdag
14:30 Alexandria '66 5 - Salamanders S2    (10130)
15-11-2021 maandag
20:00 Salamanders S2 - Gorkum 1    (10122)
20:00 Salamanders S4 - TOGB 4    (28122)
20:00 Zoeterwoude 1 - Salamanders S1    (12124)
20:15 Salamanders D6 - TZM 2    (40122)
20:15 Salamanders D7 - Pijnacker 6    (55122)
16-11-2021 dinsdag
19:45 DOING 3 - Salamanders D4    (29124)
20:00 Alexandria '66 1 - Salamanders D1    (11124)
18-11-2021 donderdag
20:00 Pingwins 1 - Salamanders D2    (16124)
19-11-2021 vrijdag
20:00 DHC 2 - Salamanders D3    (28124)
20:00 Papendrecht 4 - Salamanders S3    (20124)
20:15 Salamanders D5 - TZM 1    (42122)
20:15 Salamanders D8 - DHC 5    (61122)
20:15 Scyedam 4 - Salamanders S5    (37124)
20-11-2021 zaterdag
10:00 Taverzo 6 - Salamanders J5    (11122)
10:00 Vriendenschaar 2 - Salamanders J1    (20123)
11:00 Rijnsoever 3 - Salamanders J2    (40123)
11:00 Rijnsoever 5 - Salamanders J3    (50123)
13:00 De Treffers (R) 3 - Salamanders J4    (11123)
22-11-2021 maandag
20:00 Smash (M) 7 - Salamanders D5    (42127)
20:15 Salamanders D1 - Shot '65 1    (11126)
20:15 Salamanders D2 - TOGB 1    (16126)
20:15 Salamanders D3 - Smash (M) 5    (28126)
20:15 Salamanders D4 - TOGB 5    (29126)
26-11-2021 vrijdag
20:00 Alexandria '66 13 - Salamanders D8    (61127)
20:00 DHC 5 - Salamanders S4    (28127)
20:00 Salamanders S1 - VVV 1    (12126)
20:00 Salamanders S3 - Taverzo 6    (20126)
20:00 Salamanders S5 - Play Fair 2    (37126)
27-11-2021 zaterdag
09:30 Dordrecht 1 - Salamanders J2    (40125)
11:00 Salamanders J5 - Salamanders J4    (11125)
14:00 Avanti 1 - Salamanders J1    (20125)
14:00 Avanti 2 - Salamanders J3    (50125)
14:30 Rijnsoever 1 - Salamanders S2    (10127)
11-12-2021 zaterdag
11:00 Salamanders J1 - Scylla 1    (20130)
11:00 Salamanders J2 - Scylla 3    (40130)
11:00 Salamanders J3 - Smash KC 1    (50130)
11:00 Salamanders J4 - Taverzo 6    (11130)
14:00 SETT 1 - Salamanders J5    (11128)