Jeugd

Voorjaarscompetitie 2023


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 

Salamanders 1 - Landelijk C (Poule C)

9900328-01-2023zaterdag12:00Amsterdam '78 2Salamanders J1
9900404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J1Stede Broec 1
9900911-02-2023zaterdag11:00Hilversum 3Salamanders J1
9901225-02-2023zaterdag14:00Woerden 1Salamanders J1
9901404-03-2023zaterdag11:00Salamanders J1Scylla 1
9901818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J1Amsterdam '78 2
9901901-04-2023zaterdag13:00Stede Broec 1Salamanders J1
9902408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J1Hilversum 3
9902715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J1Woerden 1
9902922-04-2023zaterdag11:00Scylla 1Salamanders J1
4044153Bakker, S. (Stan) 
4113457Dekker, Th. den (Thomas) 
4199110Nijmeijer, L.G. (Lars) 

Salamanders 2 - 1e klasse (Poule B)

2020328-01-2023zaterdag14:00Spinmill 1Salamanders J2
2020404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J2Rijnsoever 3
2020911-02-2023zaterdag13:30Twenty-one Up 1Salamanders J2
2021225-02-2023zaterdag13:00Docos 1Salamanders J2
2021818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J2Spinmill 1
2021901-04-2023zaterdag11:00Rijnsoever 3Salamanders J2
2022408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J2Twenty-one Up 1
2022715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J2Docos 1
4043466Kooter, J. (Justin) 
4194453Smit, M. (Mark) 
4282484Merkovic, D. (David) 

Salamanders 3 - 2e klasse (Poule A)

3010328-01-2023zaterdag10:00De Boer Taverzo 4Salamanders J3
3010404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J3VVV 1
3010911-02-2023zaterdag11:00Rijnsoever 4Salamanders J3
3011218-02-2023zaterdag13:00Docos 2Salamanders J3
3011404-03-2023zaterdag11:00Salamanders J3Scylla 4
3011818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J3De Boer Taverzo 4
3011901-04-2023zaterdag11:00VVV 1Salamanders J3
3012408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J3Rijnsoever 4
3012715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J3Docos 2
3012922-04-2023zaterdag11:00Scylla 4Salamanders J3
4232471Wijdenes, F. (Fabian) 
4234732Kooter, A. (Alicia) 
4255356Salden, Y. (Yenthe) 
4310740Ganzevoort, D. (Deveśa) 
4310758Boer, L. den (Laurens) 

Salamanders 4 - 4e klasse (Poule B)

5020328-01-2023zaterdag10:30DHC 1Salamanders J4
5020404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J4Vriendenschaar 3
5020911-02-2023zaterdag10:00Dordrecht 3Salamanders J4
5021218-02-2023zaterdag13:00TOGB 3Salamanders J4
5021404-03-2023zaterdag11:00Salamanders J4Pecos 2
5021818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J4DHC 1
5021901-04-2023zaterdag10:00Vriendenschaar 3Salamanders J4
5022408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J4Dordrecht 3
5022715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J4TOGB 3
5022922-04-2023zaterdag12:30Pecos 2Salamanders J4
4234724Kooter, B. (Brigite) 
4255720Berg, M. van den (Mara) 
4316330Hafez, A. (Ammar) 
4340842Ganzevoort, K. (Kesava) 

Salamanders 5 - 5e klasse (Poule B)

6020328-01-2023zaterdag10:00De Boer Taverzo 6Salamanders J5
6020404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J5De Treffers (R) 2
6020911-02-2023zaterdag13:30Serve 71 1Salamanders J5
6021218-02-2023zaterdag10:00Alexandria '66 7Salamanders J5
6021404-03-2023zaterdag11:00Salamanders J5Papendrecht 2
6021818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J5De Boer Taverzo 6
6021901-04-2023zaterdag13:00De Treffers (R) 2Salamanders J5
6022408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J5Serve 71 1
6022715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J5Alexandria '66 7
6022922-04-2023zaterdag13:00Papendrecht 2Salamanders J5
4302048Ende, G. van der (Gaby) 
4315261Taal, E. (Elise) 
4315279Riahi, C. (Carmelle) 

Salamanders 6 - 5e klasse (Poule C)

6030328-01-2023zaterdag14:00Spinmill 2Salamanders J6
6030404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J6Alexandria '66 6
6030911-02-2023zaterdag11:00Avanti 4Salamanders J6
6031218-02-2023zaterdag13:00TOGB 4Salamanders J6
6031404-03-2023zaterdag11:00Salamanders J6Pecos 4
6031818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J6Spinmill 2
6031901-04-2023zaterdag10:00Alexandria '66 6Salamanders J6
6032408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J6Avanti 4
6032715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J6TOGB 4
6032922-04-2023zaterdag12:30Pecos 4Salamanders J6
4287955Maagdenberg, L. van den (Luuk) 
4290356Binnekamp, J. (Jayden) 
4315245Johnstone, E. (Ethan) 
4355562Oliviera, E. (Emilio) 

Salamanders 7 - PupC (Poule B)

9020404-02-2023zaterdag11:00Salamanders J7Play Fair 3
9020911-02-2023zaterdag13:30Twenty-one Up 4Salamanders J7
9021218-02-2023zaterdag13:00TOGB 6Salamanders J7
9021404-03-2023zaterdag11:00Salamanders J7Scylla 7
9020311-03-2023zaterdag10:30DHC 3Salamanders J7
9021818-03-2023zaterdag11:00Salamanders J7DHC 3
9021901-04-2023zaterdag10:15Play Fair 3Salamanders J7
9022408-04-2023zaterdag11:00Salamanders J7Twenty-one Up 4
9022715-04-2023zaterdag11:00Salamanders J7TOGB 6
9022922-04-2023zaterdag11:00Scylla 7Salamanders J7
4331665Haring, M. (Micha) 
4346597Pureveen, M. (Marijn)