Duo

Voorjaarscompetitie 2024


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 

Salamanders 1 - Ere-klasse (Poule A)

1010129-01-2024maandag20:15Salamanders D1Twenty-one Up 1
1010709-02-2024vrijdag20:00Rijnsoever 1Salamanders D1
1010912-02-2024maandag20:15Salamanders D1NTTC 1
1011329-02-2024donderdag20:15Scyedam 1Salamanders D1
1011704-03-2024maandag20:15Salamanders D1TTV EL YoYo 1
1012412-03-2024dinsdag20:00Alexandria '66 1Salamanders D1
1012518-03-2024maandag20:15Salamanders D1VVV 1
2212483Beekman, P.A. (Peter) 
3019317Steijn, A.J. (Anton) 

Salamanders 2 - Hoofdklasse (Poule A)

1110102-02-2024vrijdag20:00Salamanders D2DOING 1
1110716-02-2024vrijdag20:00Salamanders D2Pecos 1
1110422-02-2024donderdag20:00Shot '65 1Salamanders D2
1111001-03-2024vrijdag20:15Twenty-one Up 2Salamanders D2
1111308-03-2024vrijdag20:00Salamanders D2Taveba 1
1111612-03-2024dinsdag19:45DOING 1Salamanders D2
1111922-03-2024vrijdag20:00Salamanders D2Shot '65 1
1112229-03-2024vrijdag20:00Pecos 1Salamanders D2
1112505-04-2024vrijdag20:00Salamanders D2Twenty-one Up 2
1112808-04-2024maandag20:15Taveba 1Salamanders D2
3322477Kleij, R. van der (Robbert) 
3830739Oppeneer, S.C. (Stefan) 
4220937Valk, E.S.L. van der (Espen) 

Salamanders 3 - Hoofdklasse (Poule B)

1210102-02-2024vrijdag20:30United TOGB 1Salamanders D3
1210509-02-2024vrijdag20:00Salamanders D3Sliedrecht Sprt 1
1210816-02-2024vrijdag20:15Taveri 1Salamanders D3
1211101-03-2024vrijdag20:00Salamanders D3Het Centrum 1
1211408-03-2024vrijdag20:00Gorkum 1Salamanders D3
1211615-03-2024vrijdag20:00Salamanders D3United TOGB 1
1212018-03-2024maandag19:45Sliedrecht Sprt 1Salamanders D3
1212329-03-2024vrijdag20:00Salamanders D3Taveri 1
1212604-04-2024donderdag20:00Het Centrum 1Salamanders D3
1212912-04-2024vrijdag20:00Salamanders D3Gorkum 1
3067108Vollebregt, M.C. (Marcel) 
3536474Middelkoop, I. van (Ivo) 
4075502Hansen, P. (Patrick) 

Salamanders 4 - 1e klasse (Poule C)

1510302-02-2024vrijdag20:00Salamanders D4Vriendenschaar 3
1510609-02-2024vrijdag20:15De Boer Taverzo 1Salamanders D4
1510816-02-2024vrijdag20:00Salamanders D4De Treffers (R) 1
1511001-03-2024vrijdag20:00Salamanders D4DOING 2
1511506-03-2024woensdag19:45Tavernie 1Salamanders D4
1511812-03-2024dinsdag20:15Vriendenschaar 3Salamanders D4
1512122-03-2024vrijdag20:00Salamanders D4De Boer Taverzo 1
1512329-03-2024vrijdag20:00De Treffers (R) 1Salamanders D4
1512502-04-2024dinsdag19:45DOING 2Salamanders D4
1513012-04-2024vrijdag20:00Salamanders D4Tavernie 1
2761848Jong, J. de (Co) 
3207148Maren, D. van (Dennis) 
3536505Buur, K. (Kevin) 
4041600Kruijf, S. de (Sander) 

Salamanders 5 - 2e klasse (Poule D)

2010229-01-2024maandag20:15Salamanders D5Smash (M) 3
2010713-02-2024dinsdag20:00Alexandria '66 2Salamanders D5
2010523-02-2024vrijdag20:00Avanti 2Salamanders D5
2011226-02-2024maandag20:15Salamanders D5Taveri 3
2011504-03-2024maandag20:15Salamanders D5TaLaNi 2
2011711-03-2024maandag20:00Smash (M) 3Salamanders D5
2012018-03-2024maandag20:15Salamanders D5Avanti 2
2012225-03-2024maandag20:15Salamanders D5Alexandria '66 2
2012705-04-2024vrijdag20:15Taveri 3Salamanders D5
2013011-04-2024donderdag20:00TaLaNi 2Salamanders D5
4094695Roodenrijs, P.J.C. (Piet) 
4211247Groenheide, G.B. (Gaby) 

Salamanders 7 - 3e klasse (Poule H)

3210102-02-2024vrijdag20:00Salamanders D7Pijnacker 3
3210408-02-2024donderdag20:00Pingwins 2Salamanders D7
3210716-02-2024vrijdag20:00Salamanders D7De Boer Taverzo 4
3211923-02-2024vrijdag20:00Salamanders D7Pingwins 2
3211026-02-2024maandag20:00Phoenix 2Salamanders D7
3212829-02-2024donderdag20:00DVC 1Salamanders D7
3211308-03-2024vrijdag20:00Salamanders D7DVC 1
3211611-03-2024maandag20:15Pijnacker 3Salamanders D7
3212226-03-2024dinsdag20:15De Boer Taverzo 4Salamanders D7
3212505-04-2024vrijdag20:00Salamanders D7Phoenix 2
2213390Kooter, B. (Brian) 
3772656Zwinkels, R. (Rob) 
3851777Os, J. van (Jeroen) 

Salamanders 8 - 3e klasse (Poule F)

3010302-02-2024vrijdag20:00Salamanders D8Salamanders D9
3010609-02-2024vrijdag20:00TOG 1Salamanders D8
3011001-03-2024vrijdag20:00Salamanders D8DHC 1
3011508-03-2024vrijdag20:00De Sprint 1Salamanders D8
3011811-03-2024maandag20:15Salamanders D9Salamanders D8
3012122-03-2024vrijdag20:00Salamanders D8TOG 1
3010825-03-2024maandag20:00Salamanders D8SVN 1
3012329-03-2024vrijdag20:00SVN 1Salamanders D8
3012502-04-2024dinsdag20:00DHC 1Salamanders D8
3013012-04-2024vrijdag20:00Salamanders D8De Sprint 1
3881104Hartsuiker, J. (Job) 
4044153Bakker, S. (Stan) 
4199110Nijmeijer, L.G. (Lars) 

Salamanders 9 - 3e klasse (Poule F)

3010302-02-2024vrijdag20:00Salamanders D8Salamanders D9
3010405-02-2024maandag20:15Salamanders D9DHC 1
3010916-02-2024vrijdag20:00TOG 1Salamanders D9
3011201-03-2024vrijdag20:00De Sprint 1Salamanders D9
3011408-03-2024vrijdag20:15Salamanders D9SVN 1
3011811-03-2024maandag20:15Salamanders D9Salamanders D8
3011919-03-2024dinsdag20:00DHC 1Salamanders D9
3012425-03-2024maandag20:15Salamanders D9TOG 1
3012912-04-2024vrijdag20:00SVN 1Salamanders D9
3012715-04-2024maandag20:15Salamanders D9De Sprint 1
2989917Grimberg, A.J.T. (Ton) 
3277135Offierski, J.W. (Jacek) 

Salamanders 10 - 4e klasse (Poule I)

4410229-01-2024maandag20:15Salamanders D10Smash (M) 5
4410715-02-2024donderdag20:15VVV 7Salamanders D10
4411504-03-2024maandag20:15Salamanders D10DOING 4
4411208-03-2024vrijdag20:15Salamanders D10HTTV-070 2
4411711-03-2024maandag20:00Smash (M) 5Salamanders D10
4412018-03-2024maandag20:15Salamanders D10Combat 3
4410522-03-2024vrijdag20:00Combat 3Salamanders D10
4412225-03-2024maandag20:15Salamanders D10VVV 7
4412704-04-2024donderdag20:00HTTV-070 2Salamanders D10
4413009-04-2024dinsdag19:45DOING 4Salamanders D10
492249Reeuwijk, P.V. van (Peter) 
3863928Oosterling, M.C. (Mark) 
3995636Altememy, H.A.N. (AHassanein) 

Salamanders 11 - 4e klasse (Poule H)

4310101-02-2024donderdag20:15VVV 4Salamanders D11
4310509-02-2024vrijdag20:00Salamanders D11HTTV-070 4
4310813-02-2024dinsdag19:45DOING 6Salamanders D11
4311101-03-2024vrijdag20:00Salamanders D11DHC 2
4311408-03-2024vrijdag20:00Smash (M) 4Salamanders D11
4311615-03-2024vrijdag20:00Salamanders D11VVV 4
4312019-03-2024dinsdag20:00HTTV-070 4Salamanders D11
4312329-03-2024vrijdag20:00Salamanders D11DOING 6
4312602-04-2024dinsdag20:00DHC 2Salamanders D11
4312908-04-2024maandag20:00Salamanders D11Smash (M) 4
3918058Klappers, J. (John) 
4040638Hollander, E. den (Egon) 
4273841Smits, H.A.J.W. (Harold) 

Salamanders 12 - 4e klasse (Poule J)

4510230-01-2024dinsdag19:45DOING 3Salamanders D12
4510605-02-2024maandag20:15Salamanders D12HTTV-070 3
4510912-02-2024maandag20:15Salamanders D12DHC 3
4511101-03-2024vrijdag20:00Combat 4Salamanders D12
4511307-03-2024donderdag20:15VVV 6Salamanders D12
4511711-03-2024maandag20:15Salamanders D12DOING 3
4512118-03-2024maandag20:00HTTV-070 3Salamanders D12
4512426-03-2024dinsdag20:00DHC 3Salamanders D12
4512808-04-2024maandag20:15Salamanders D12VVV 6
4512615-04-2024maandag20:15Salamanders D12Combat 4
2502406Huiden, W.R.J. (Wilko) 
3242863Devilee, R. (Rob) 

Salamanders 13 - 4e klasse (Poule G)

4210101-02-2024donderdag20:15VVV 5Salamanders D13
4210505-02-2024maandag20:15Salamanders D13DVC 2
4210816-02-2024vrijdag20:00Overschie 6Salamanders D13
4211126-02-2024maandag20:15Salamanders D13Scyedam 5
4211405-03-2024dinsdag19:45DOING 5Salamanders D13
4211611-03-2024maandag20:15Salamanders D13VVV 5
4212021-03-2024donderdag20:00DVC 2Salamanders D13
4212325-03-2024maandag20:15Salamanders D13Overschie 6
4212602-04-2024dinsdag20:15Scyedam 5Salamanders D13
4212908-04-2024maandag20:15Salamanders D13DOING 5
3998901Delacour, E. (Eric) 
4033568Knijff, J. (Hans) 
4232691Do, K.D. (Kim Dong) 

Salamanders 14 - 5e klasse (Poule I)

5910102-02-2024vrijdag20:00Salamanders D14VVV 9
5910407-02-2024woensdag20:00Pingwins 4Salamanders D14
5910716-02-2024vrijdag20:00Salamanders D14Pijnacker 5
5911029-02-2024donderdag20:00HTTV-070 5Salamanders D14
5911308-03-2024vrijdag20:00Salamanders D14DOING 7
5911614-03-2024donderdag20:15VVV 9Salamanders D14
5911922-03-2024vrijdag20:00Salamanders D14Pingwins 4
5912225-03-2024maandag20:15Pijnacker 5Salamanders D14
5912505-04-2024vrijdag20:00Salamanders D14HTTV-070 5
5912809-04-2024dinsdag19:45DOING 7Salamanders D14
3507815Ruiterman, N.A. (Niels) 
4043466Kooter, J. (Justin) 
4075324Tromer, J.D. (Hans) 
4362145Hendriks, T. (Thomas)