Duo

Najaarscompetitie 2021


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 

Salamanders 1 - Hoofdklasse - Poule B

1110217-09-2021vrijdag20:15Twenty-one Up 1Salamanders D1
1110620-09-2021maandag20:15Salamanders D1NTTC 1
1110927-09-2021maandag20:15Salamanders D1Alexandria '66 1
1111107-10-2021donderdag20:00Shot '65 1Salamanders D1
1111314-10-2021donderdag20:15Scyedam 1Salamanders D1
1111725-10-2021maandag20:15Salamanders D1Twenty-one Up 1
1112101-11-2021maandag20:00NTTC 1Salamanders D1
1112808-11-2021maandag20:15Salamanders D1Scyedam 1
1112416-11-2021dinsdag20:00Alexandria '66 1Salamanders D1
1112622-11-2021maandag20:15Salamanders D1Shot '65 1
2212483Beekman, P.A. (Peter) 
3019317Steijn, A.J. (Anton) 
3536474Middelkoop, I. van (Ivo) 

Salamanders 2 - 1e klasse - Poule E

1610217-09-2021vrijdag20:00Scylla 1Salamanders D2
1610620-09-2021maandag20:15Salamanders D2Overschie 1
1610927-09-2021maandag20:15Salamanders D2Pingwins 1
1611107-10-2021donderdag20:15TOGB 1Salamanders D2
1611314-10-2021donderdag20:00NN Rotterdam 1Salamanders D2
1611725-10-2021maandag20:15Salamanders D2Scylla 1
1612105-11-2021vrijdag20:00Overschie 1Salamanders D2
1612808-11-2021maandag20:15Salamanders D2NN Rotterdam 1
1612418-11-2021donderdag20:00Pingwins 1Salamanders D2
1612622-11-2021maandag20:15Salamanders D2TOGB 1
2989917Grimberg, A.J.T. (Ton) 
3242897Wild, P.W.L. de (Peter) 
4094695Roodenrijs, P.J.C. (Piet) 
4291912Holtzapffel, N. (Niek) 

Salamanders 3 - 3e klasse - Poule E

2810216-09-2021donderdag20:00DVC 1Salamanders D3
2810620-09-2021maandag20:15Salamanders D3Korendijk 2
2810927-09-2021maandag20:15Salamanders D3DHC 2
2811108-10-2021vrijdag20:00Smash (M) 5Salamanders D3
2811315-10-2021vrijdag20:15TOGB 4Salamanders D3
2811725-10-2021maandag20:15Salamanders D3DVC 1
2812101-11-2021maandag20:15Korendijk 2Salamanders D3
2812808-11-2021maandag20:15Salamanders D3TOGB 4
2812419-11-2021vrijdag20:00DHC 2Salamanders D3
2812622-11-2021maandag20:15Salamanders D3Smash (M) 5
1038242Stuip, D. (Dick) 
3242863Devilee, R. (Rob) 
3565863Nobelen, J. van (Jan) 
3598400Khemai, C. (Carlo) 

Salamanders 4 - 3e klasse - Poule F

2910217-09-2021vrijdag20:00Combat 2Salamanders D4
2910623-09-2021donderdag20:15Salamanders D4VVV 2
2910927-09-2021maandag20:15Salamanders D4DOING 3
2911104-10-2021maandag20:15TOGB 5Salamanders D4
2911311-10-2021maandag20:15Pijnacker 2Salamanders D4
2911725-10-2021maandag20:15Salamanders D4Combat 2
2912101-11-2021maandag20:15VVV 2Salamanders D4
2912808-11-2021maandag20:15Salamanders D4Pijnacker 2
2912416-11-2021dinsdag19:45DOING 3Salamanders D4
2912622-11-2021maandag20:15Salamanders D4TOGB 5
2629428Koppen, A.J. van (Leks) 
3277135Offierski, J.W. (Jacek) 
3998901Delacour, E. (Eric) 
4232691Do, K.D. (Kim Dong) 

Salamanders 5 - 4e klasse - Poule J

4210217-09-2021vrijdag20:15Salamanders D5SVN 1
4210521-09-2021dinsdag20:00DHC 3Salamanders D5
4210730-09-2021donderdag20:00TZM 1Salamanders D5
4211208-10-2021vrijdag20:15Salamanders D5Smash (M) 7
4211515-10-2021vrijdag20:15Salamanders D5HTTV-070 2
4211729-10-2021vrijdag20:00SVN 1Salamanders D5
4212005-11-2021vrijdag20:15Salamanders D5DHC 3
4213008-11-2021maandag20:00HTTV-070 2Salamanders D5
4212219-11-2021vrijdag20:15Salamanders D5TZM 1
4212722-11-2021maandag20:00Smash (M) 7Salamanders D5
3507815Ruiterman, N.A. (Niels) 
3772656Zwinkels, R. (Rob) 
3851777Os, J. van (Jeroen) 
4040638Hollander, E. den (Egon) 

Salamanders 6 - 4e klasse - Poule H

4010213-09-2021maandag20:15Salamanders D6Vriendenschaar 4
4010520-09-2021maandag20:00NN Rotterdam 4Salamanders D6
4010730-09-2021donderdag20:00TZM 2Salamanders D6
4011511-10-2021maandag20:15Salamanders D6VVV 4
4011726-10-2021dinsdag20:00Vriendenschaar 4Salamanders D6
4012001-11-2021maandag20:15Salamanders D6NN Rotterdam 4
4013008-11-2021maandag20:15VVV 4Salamanders D6
4012215-11-2021maandag20:15Salamanders D6TZM 2
4075324Tromer, J.D. (Hans) 
4097635Duijndam, J. (Jan) 
4185771Kirkham, T. (Terry) 
4273841Smits, H.A.J.W. (Harold) 

Salamanders 7 - 5e klasse - Poule I

5510213-09-2021maandag20:15Salamanders D7ATTC Evo-Repro 5
5510524-09-2021vrijdag20:15Taverzo 7Salamanders D7
5510727-09-2021maandag20:15Pijnacker 6Salamanders D7
5511511-10-2021maandag20:15Salamanders D7Taverzo 9
5511729-10-2021vrijdag20:15ATTC Evo-Repro 5Salamanders D7
5512001-11-2021maandag20:15Salamanders D7Taverzo 7
5513011-11-2021donderdag20:15Taverzo 9Salamanders D7
5512215-11-2021maandag20:15Salamanders D7Pijnacker 6
264905Kok, A. de (Ton) 
413724Stolk, R. (Rob) 
847046Eijgermans, P. (Peter) 
2122311Vissers, A. (Alma) 

Salamanders 8 - 6e klasse - Poule D

6110523-09-2021donderdag20:15VVV 9Salamanders D8
6110224-09-2021vrijdag20:15Salamanders D8Vriendenschaar 8
6110728-09-2021dinsdag20:00DHC 5Salamanders D8
6111208-10-2021vrijdag20:15Salamanders D8Alexandria '66 13
6111515-10-2021vrijdag20:15Salamanders D8DOING 8
6111726-10-2021dinsdag20:00Vriendenschaar 8Salamanders D8
6112005-11-2021vrijdag20:15Salamanders D8VVV 9
6113009-11-2021dinsdag19:45DOING 8Salamanders D8
6112219-11-2021vrijdag20:15Salamanders D8DHC 5
6112726-11-2021vrijdag20:00Alexandria '66 13Salamanders D8
3881104Hartsuiker, J. (Job) 
4044153Bakker, S. (Stan) 
4099954Wittenberg-van Zundert, M.W.M. (Peggy)