Duo

Najaarscompetitie 2018


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 

Salamanders 1 - 1e klasse

6050210-09-2018maandag20:00Reflex (L) 1Salamanders D1
6050621-09-2018vrijdag20:00Salamanders D1Taverzo 3
6050928-09-2018vrijdag20:00Salamanders D1Avanti 1
6051105-10-2018vrijdag20:00ATTC Evo-Repro 1Salamanders D1
6051311-10-2018donderdag20:15Scyedam 1Salamanders D1
6051719-10-2018vrijdag20:00Salamanders D1Reflex (L) 1
6052102-11-2018vrijdag20:15Taverzo 3Salamanders D1
6052409-11-2018vrijdag20:00Avanti 1Salamanders D1
6052616-11-2018vrijdag20:00Salamanders D1ATTC Evo-Repro 1
6052823-11-2018vrijdag20:00Salamanders D1Scyedam 1
3536474Middelkoop, I. van (Ivo)aanvoerder
3067108Vollebregt, M.C. (Marcel) 
3277135Offierski, J.W. (Jacek) 
3576432Kooij, M. van der (Michel)invaller
3322477Kleij, R. van der (Robbert)invaller
4075502Hansen, P. (Patrick)invaller

Salamanders 2 - 1e klasse

6030521-09-2018vrijdag20:00TOG 1Salamanders D2
6030728-09-2018vrijdag20:15Twenty-one Up 2Salamanders D2
6031205-10-2018vrijdag20:00Salamanders D2Vriendenschaar 2
6031512-10-2018vrijdag20:00Salamanders D2Scyedam 2
6031719-10-2018vrijdag20:15Taveri 1Salamanders D2
6030226-10-2018vrijdag20:00Salamanders D2Taveri 1
6032002-11-2018vrijdag20:00Salamanders D2TOG 1
6032209-11-2018vrijdag20:00Salamanders D2Twenty-one Up 2
6032713-11-2018dinsdag20:00Vriendenschaar 2Salamanders D2
6033022-11-2018donderdag20:15Scyedam 2Salamanders D2
2212483Beekman, P.A. (Peter)aanvoerder
3418804Bekker, A. (Annelien) 
3536505Buur, K. (Kevin)invaller
3418715Bruchem, R.V. van (Renske)invaller
3420110Elswijk, J. van (Joey)invaller

Salamanders 3 - 3e klasse

6150211-09-2018dinsdag20:00Docos 3Salamanders D3
6150617-09-2018maandag20:00Salamanders D3Play Fair 4
6150924-09-2018maandag20:00Salamanders D3
6151102-10-2018dinsdag20:00TOV 3Salamanders D3
6151311-10-2018donderdag20:00Taverzo 11Salamanders D3
6151715-10-2018maandag20:00Salamanders D3Docos 3
6152102-11-2018vrijdag20:00Play Fair 4Salamanders D3
6152612-11-2018maandag20:00Salamanders D3TOV 3
6152819-11-2018maandag20:00Salamanders D3Taverzo 11
1038242Stuip, D. (Dick)aanvoerder
492249Reeuwijk, P.V. van (Peter) 
4068911Salomé, M. (Michel)invaller
3807508Stam, N. (Nynke)invaller

Salamanders 4 - 3e klasse

6180214-09-2018vrijdag20:00Salamanders D4DOING 1
6180518-09-2018dinsdag20:00TOV 2Salamanders D4
6180725-09-2018dinsdag20:15Taverzo 7Salamanders D4
6181205-10-2018vrijdag20:00Salamanders D4Docos 4
6181512-10-2018vrijdag20:00Salamanders D4Pijnacker 2
6181716-10-2018dinsdag19:30DOING 1Salamanders D4
6182002-11-2018vrijdag20:00Salamanders D4TOV 2
6182209-11-2018vrijdag20:00Salamanders D4Taverzo 7
6182715-11-2018donderdag20:00Docos 4Salamanders D4
6183020-11-2018dinsdag20:15Pijnacker 2Salamanders D4
3635977Meurs, F.L.M. (Frans)aanvoerder
4097635Duijndam, J. (Jan) 

Salamanders 5 - 3e klasse

6200211-09-2018dinsdag20:15Taverzo 8Salamanders D5
6200617-09-2018maandag20:00Salamanders D5TZM 1
6200924-09-2018maandag20:00Salamanders D5Vriendenschaar 5
6201101-10-2018maandag20:00NN Rotterdam 4Salamanders D5
6201312-10-2018vrijdag20:15Twenty-one Up 4Salamanders D5
6201715-10-2018maandag20:00Salamanders D5Taverzo 8
6202101-11-2018donderdag20:00TZM 1Salamanders D5
6202406-11-2018dinsdag20:00Vriendenschaar 5Salamanders D5
6202612-11-2018maandag20:00Salamanders D5NN Rotterdam 4
6202819-11-2018maandag20:00Salamanders D5Twenty-one Up 4
3242863Devilee, R. (Rob)aanvoerder
3565863Nobelen, J. van (Jan) 

Salamanders 6 - 3e klasse

6160110-09-2018maandag20:00Reflex (L) 3Salamanders D6
6160517-09-2018maandag20:00Salamanders D6TTVN Nieuwkoop 2
6160824-09-2018maandag20:15S '70 1Salamanders D6
6161101-10-2018maandag20:00Salamanders D6Taverzo 10
6161409-10-2018dinsdag20:00Scylla 3Salamanders D6
6161615-10-2018maandag20:00Salamanders D6Reflex (L) 3
6162029-10-2018maandag20:00TTVN Nieuwkoop 2Salamanders D6
6162305-11-2018maandag20:00Salamanders D6S '70 1
6162613-11-2018dinsdag20:15Taverzo 10Salamanders D6
6162919-11-2018maandag20:00Salamanders D6Scylla 3
2130657Dijkstra, K. (Klaas)aanvoerder
2502406Huiden, W.R.J. (Wilko) 
4033568Knijff, J. (Hans)invaller

Salamanders 7 - 3e klasse

6190111-09-2018dinsdag20:15Taverzo 6Salamanders D7
6190517-09-2018maandag20:00Salamanders D7Kioti 1
6190828-09-2018vrijdag20:00DHC 1Salamanders D7
6191101-10-2018maandag20:00Salamanders D7Smash (M) 2
6191408-10-2018maandag20:00HTTV-070 3Salamanders D7
6191615-10-2018maandag20:00Salamanders D7Taverzo 6
6192029-10-2018maandag20:15Kioti 1Salamanders D7
6192305-11-2018maandag20:00Salamanders D7DHC 1
6192616-11-2018vrijdag20:00Smash (M) 2Salamanders D7
6192919-11-2018maandag20:00Salamanders D7HTTV-070 3
2989917Grimberg, A.J.T. (Ton)aanvoerder
4094695Roodenrijs, P.J.C. (Piet) 
3918058Klappers, J. (John) 
3645778Velgersdijk, M. (Michel)invaller

Salamanders 8 - 3e klasse

6170313-09-2018donderdag20:15Taverzo 9Salamanders D8
6170417-09-2018maandag20:00Salamanders D8TOV 1
6170927-09-2018donderdag20:00Pingwins 3Salamanders D8
6171201-10-2018maandag20:00Reflex (L) 4Salamanders D8
6171408-10-2018maandag20:00Salamanders D8VVV 4
6171815-10-2018maandag20:00Salamanders D8Taverzo 9
6171902-11-2018vrijdag20:15TOV 1Salamanders D8
6172405-11-2018maandag20:00Salamanders D8Pingwins 3
6172712-11-2018maandag20:00Salamanders D8Reflex (L) 4
6172919-11-2018maandag20:15VVV 4Salamanders D8
2174588Aardoom, K. (Koos)aanvoerder
2629428Koppen, A.J. van (Leks) 
3786396Boek, R. (Rick)invaller

Salamanders 9 - 4e klasse

6290521-09-2018vrijdag20:15Taverzo 12Salamanders D9
6290725-09-2018dinsdag20:00HTTV-070 5Salamanders D9
6290203-10-2018woensdag20:00Salamanders D9ATTC Evo-Repro 4
6291205-10-2018vrijdag20:00Salamanders D9Docos 7
6291512-10-2018vrijdag20:00Salamanders D9Smash (M) 3
6291716-10-2018dinsdag20:00ATTC Evo-Repro 4Salamanders D9
6292002-11-2018vrijdag20:00Salamanders D9Taverzo 12
6292209-11-2018vrijdag20:00Salamanders D9HTTV-070 5
6292716-11-2018vrijdag20:00Docos 7Salamanders D9
6293019-11-2018maandag20:00Smash (M) 3Salamanders D9
3772656Zwinkels, R. (Rob)aanvoerder
3851777Os, J. van (Jeroen) 
1517505Bal, M. (Margreet)invaller
3866811Klerk, D. de (Debbie)invaller

Salamanders 10 - 4e klasse

6280214-09-2018vrijdag20:00Salamanders D10SETT 3
6280518-09-2018dinsdag20:15Pijnacker 3Salamanders D10
6280726-09-2018woensdag20:00Pingwins 4Salamanders D10
6281205-10-2018vrijdag20:00Salamanders D10Taverzo 16
6281512-10-2018vrijdag20:00Salamanders D10Smash (M) 4
6281716-10-2018dinsdag20:30SETT 3Salamanders D10
6282002-11-2018vrijdag20:00Salamanders D10Pijnacker 3
6282209-11-2018vrijdag20:00Salamanders D10Pingwins 4
6282716-11-2018vrijdag20:15Taverzo 16Salamanders D10
6283019-11-2018maandag20:00Smash (M) 4Salamanders D10
413724Stolk, R. (Rob)aanvoerder
2122311Vissers, A. (Alma) 
264905Kok, A. de (Ton)invaller
492215Duijndam, P.J.J. (Piet)invaller

Salamanders 11 - 4e klasse

6270314-09-2018vrijdag20:00Salamanders D11DVC 1
6270621-09-2018vrijdag20:00Smash (M) 5Salamanders D11
6270828-09-2018vrijdag20:00Salamanders D11SVN 3
6271005-10-2018vrijdag20:00Salamanders D11Taverzo 15
6271509-10-2018dinsdag20:00Docos 6Salamanders D11
6271818-10-2018donderdag20:00DVC 1Salamanders D11
6272102-11-2018vrijdag20:00Salamanders D11Smash (M) 5
6272308-11-2018donderdag20:00SVN 3Salamanders D11
6272515-11-2018donderdag20:15Taverzo 15Salamanders D11
6273023-11-2018vrijdag20:00Salamanders D11Docos 6
3998901Delacour, E. (Eric)aanvoerder
3507815Ruiterman, N.A. (Niels) 

Salamanders 12 - 5e klasse

6440114-09-2018vrijdag20:00Salamanders D12VVV 10
6440417-09-2018maandag20:15Kioti 2Salamanders D12
6440728-09-2018vrijdag20:00Salamanders D12DOING 2
6441002-10-2018dinsdag20:30SETT 4Salamanders D12
6441312-10-2018vrijdag20:00Salamanders D12Smash (M) 6
6441618-10-2018donderdag20:15VVV 10Salamanders D12
6441902-11-2018vrijdag20:00Salamanders D12Kioti 2
6442206-11-2018dinsdag19:30DOING 2Salamanders D12
6442516-11-2018vrijdag20:00Salamanders D12SETT 4
6442823-11-2018vrijdag20:00Smash (M) 6Salamanders D12
3240471Hollander, W. den (Wim)aanvoerder
3545033Lange, A. de (Aad) 
3928142Gier, H. de (Harry) 
4040638Hollander, E. den (Egon) 
3467421Deene, L. van (Leo)invaller

Salamanders 13 - 7e klasse

6660317-09-2018maandag20:00NTTC 7Salamanders D13
6660421-09-2018vrijdag20:00Salamanders D13Alexandria '66 21
6661202-10-2018dinsdag19:30DOING 3Salamanders D13
6661412-10-2018vrijdag20:00Salamanders D13Combat 5
6661819-10-2018vrijdag20:00Salamanders D13NTTC 7
6661930-10-2018dinsdag20:00Alexandria '66 21Salamanders D13
6662409-11-2018vrijdag20:00Salamanders D13
6662716-11-2018vrijdag20:00Salamanders D13DOING 3
6662923-11-2018vrijdag20:00Combat 5Salamanders D13
4099954Zundert, M.W.M. van (Peggy)aanvoerder
4207701Kruithof-Dekker, M. (Miranda) 
3881104Hartsuiker, J. (Job)invaller