Club Agenda

17-02-2020 maandag
19:45 TTVB 1 - SALM 1
20:00 HTTV-070 3 - Salamanders D7    (42110)
20:15 Salamanders D4 - Overschie 4    (32111)
20:15 Salamanders D5 - VVV 3    (31111)
20:15 Salamanders D6 - TOG 3    (30111)
20:15 Salamanders D8 - DOING 4    (44111)
18-02-2020 dinsdag
19:45 VEW 2 - SALM 4
20:00 DHC 4 - Salamanders D9    (43111)
20:00 HTTV-070 4 - Salamanders D10    (49110)
19-02-2020 woensdag
19:30 SDU 1 - SALM 2
20-02-2020 donderdag
19:45 SVGT 7 - SALM 8
20:00 HTTV-070 2 - Salamanders D3    (33110)
20:15 SALM 3 - SVGT 3
20:15 SALM 5 - TTVB 4
20:15 SALM 6 - SDU 4
20:15 SALM 7 - EOB 3
21-02-2020 vrijdag
20:00 Salamanders S3 - Avanti 6    (13112)
20:00 Salamanders S6 - HTTV-070 5    (29112)
20:00 Salamanders S8 - SIOK 3    (43112)
20:15 Salamanders D11 - Pingwins 5    (72112)
20:15 Twenty-one Up 3 - Salamanders D2    (15110)
20:15 VVV 5 - Salamanders S5    (18111)
22-02-2020 zaterdag
14:00 Woerden 1 - Salamanders S2    (12112)
16:00 van Wijnen/Smash '70 1 - Salamanders S1    (11139)
28-02-2020 vrijdag
20:15 Salamanders D1 - Taveba 2    (14109)
02-03-2020 maandag
20:00 Smash (M) 5 - Salamanders D8    (44114)
20:15 Kioti 1 - Salamanders D5    (31114)
20:15 Salamanders D10 - VVV 8    (49113)
20:15 Salamanders D3 - SETT 3    (33113)
20:15 Salamanders D7 - VVV 9    (42113)
03-03-2020 dinsdag
19:45 DOING 3 - Salamanders D4    (32114)
05-03-2020 donderdag
18:45 EOB 3 - SALM 6
19:45 TVZ 5 - SALM 7
20:00 De Treffers (M) 2 - Salamanders D6    (30114)
20:00 DVC 2 - Salamanders D9    (43113)
20:00 SIOK 3 - Salamanders S7    (43114)
20:15 SALM 2 - SALM 1
20:15 SALM 3 - SALM 5
20:15 SALM 4 - TVZ 4
20:15 SALM 8 - VEW 3
06-03-2020 vrijdag
20:00 De Treffers (R) 1 - Salamanders D1    (14113)
20:00 DHC 3 - Salamanders S5    (18113)
20:00 Salamanders S3 - Taveba 2    (13115)
20:00 Salamanders S6 - Smash (M) 2    (29115)
20:00 Salamanders S8 - HTTV-070 7    (43115)
20:15 Salamanders D11 - SIOK 3    (72115)
07-03-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
10:00 ATTC Evo-Repro 3 - Salamanders J4    (16111)
10:00 Vriendenschaar 1 - Salamanders J1    (11111)
11:00 Rijnsoever 7 - Salamanders J5    (22111)
11:00 Salamanders J2 - Avanti 2    (14111)
11:00 Salamanders J6 - Avanti 3    (21111)
12:30 DHC 1 - Salamanders J3    (15111)
13:00 Salamanders J8 - ATTC Evo-Repro 6    (24111)
09-03-2020 maandag
20:00 Phoenix 2 - Salamanders S6    (29117)
20:00 Salamanders S7 - Taverzo 9    (43116)
20:00 VVV 2 - SALM 4
20:15 Salamanders D2 - Dordrecht 1    (15101)
20:15 Salamanders D4 - Taverzo 7    (32116)
20:15 Salamanders D5 - Taverzo 8    (31116)
20:15 Salamanders D6 - DHC 3    (30116)
20:15 Salamanders D8 - Taverzo 11    (44116)
20:15 VVV 14 - Salamanders D11    (72117)
10-03-2020 dinsdag
19:45 VEW 2 - SALM 3
20:00 DHC 5 - Salamanders D7    (42116)
11-03-2020 woensdag
20:15 Dordrecht 1 - Salamanders D2    (15116)
12-03-2020 donderdag
19:45 SVGT 3 - SALM 5
19:45 TVZ 6 - SALM 8
20:00 DVC 1 - Salamanders D3    (33116)
20:15 SALM 1 - EOB 1
20:15 SALM 2 - SVGT 1
20:15 SALM 6 - TVZ 5
20:15 SALM 7 - VVV 3
20:15 TOGB 5 - Salamanders D10    (49116)
13-03-2020 vrijdag
19:30 TOG 1 - Salamanders S3    (13117)
20:00 Salamanders S5 - De Sprint 3    (18117)
20:15 Salamanders D1 - VVV 1    (14117)
20:15 Salamanders D9 - VVV 7    (43117)
14-03-2020 zaterdag
09:15 Tavernie 1 - Salamanders J3    (15113)
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
09:30 TOGB 7 - Salamanders J7    (22114)
10:00 ATTC Evo-Repro 2 - Salamanders J2    (14114)
10:15 Play Fair 1 - Salamanders J8    (24114)
11:00 Rijnsoever 9 - Salamanders J6    (21114)
11:00 Scyedam 2 - Salamanders J4    (16113)
13:00 De Treffers (R) 4 - Salamanders J5    (22113)
15:30 Salamanders S1 - Scylla 1    (11103)
15:30 Salamanders S2 - De Treffers (R) 1    (12114)
16-03-2020 maandag
19:45 Sassem 1 - Salamanders S5    (18121)
20:00 VVV 3 - SALM 6
20:00 Zoeterwoude 1 - Salamanders S3    (13105)
20:15 Salamanders D10 - ATTC Evo-Repro 5    (49119)
20:15 Salamanders D2 - Xerxes 1    (15119)
20:15 Salamanders D3 - Pingwins 3    (33119)
20:15 Salamanders D7 - S '70 2    (42119)
20:15 VVV 4 - Salamanders D4    (32120)
20:15 VVV 6 - Salamanders D8    (44120)
17-03-2020 dinsdag
19:45 DOING 2 - Salamanders D5    (31120)
20:00 ATTC Evo-Repro 1 - Salamanders D1    (14121)
19-03-2020 donderdag
18:45 EOB 1 - SALM 2
19:45 TVZ 1 - SALM 1
20:00 TZM 1 - Salamanders D9    (43121)
20:15 SALM 3 - TVZ 4
20:15 SALM 5 - VEW 2
20:15 SALM 8 - TTVB 5
20:15 VVV 5 - Salamanders D6    (30120)
20-03-2020 vrijdag
20:00 Salamanders S6 - SVN 2    (29120)
20:00 Salamanders S8 - Salamanders S7    (43120)
20:15 Salamanders D11 - DVC 4    (72120)
21-03-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
11:00 Salamanders J1 - Taveba 3    (11117)
11:00 Salamanders J2 - De Treffers (R) 2    (14116)
11:00 Salamanders J3 - Taveba 4    (15117)
11:00 Salamanders J4 - Alexandria '66 2    (16117)
11:00 Salamanders J5 - Alexandria '66 3    (22117)
11:00 Salamanders J6 - Twenty-one Up 2    (21116)
11:00 Salamanders J7 - De Sprint 1    (22116)
13:00 Salamanders J8 - Scyedam 3    (24116)
18:00 Salamanders S2 - HTTV-070 1    (12118)
27-03-2020 vrijdag
20:00 Salamanders S6 - Phoenix 2    (29102)
28-03-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
11:00 Salamanders J5 - De Treffers (R) 4    (22128)
13:00 Salamanders J8 - Play Fair 1    (24129)
16:00 ProActiefTTHilversum 1 - Salamanders S1    (11108)
30-03-2020 maandag
20:00 Salamanders S7 - HTTV-070 7    (43123)
20:00 Smash (M) 6 - Salamanders D9    (43124)
20:15 Salamanders D4 - TOGB 4    (32123)
20:15 Salamanders D5 - Smash (M) 4    (31123)
20:15 Salamanders D6 - Overschie 2    (30123)
20:15 Salamanders D8 - TZM 2    (44123)
20:15 Taveba 2 - Salamanders D1    (14124)
02-04-2020 donderdag
20:00 De Treffers (M) 1 - Salamanders S5    (18124)
20:15 Taverzo 10 - Salamanders D10    (49122)
03-04-2020 vrijdag
20:00 Combat 2 - Salamanders D3    (33122)
20:00 Combat 3 - Salamanders D7    (42122)
20:00 Salamanders S3 - De Treffers (R) 3    (13122)
20:00 Salamanders S6 - SIOK 1    (29122)
20:00 Salamanders S8 - Taverzo 9    (43122)
20:15 Salamanders D11 - Kioti 3    (72122)
20:15 Taverzo 2 - Salamanders D2    (15122)
04-04-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
10:00 Alexandria '66 6 - Salamanders J7    (22120)
10:00 ATTC Evo-Repro 1 - Salamanders J1    (11121)
10:00 Taverzo 8 - Salamanders J6    (21120)
10:30 HTTV-070 2 - Salamanders J5    (22121)
11:00 TOV 1 - Salamanders J2    (14120)
11:00 VVV 2 - Salamanders J3    (15121)
14:00 SETT 1 - Salamanders J8    (24120)
14:00 Spinmill 1 - Salamanders J4    (16121)
17:00 Tempo-Team 4 - Salamanders S2    (12119)
05-04-2020 zondag
14:00 Salamanders S1 - Tempo-Team 1    (11151)
06-04-2020 maandag
20:00 HTTV-070 5 - Salamanders S6    (29127)
20:15 Salamanders D10 - HTTV-070 4    (49125)
20:15 Salamanders D2 - Twenty-one Up 3    (15125)
20:15 Salamanders D3 - HTTV-070 2    (33125)
20:15 Salamanders D6 - De Treffers (M) 2    (30129)
20:15 Salamanders D7 - HTTV-070 3    (42125)
07-04-2020 dinsdag
19:45 DOING 4 - Salamanders D8    (44126)
08-04-2020 woensdag
20:00 Pingwins 5 - Salamanders D11    (72127)
09-04-2020 donderdag
20:00 SIOK 3 - Salamanders S8    (43127)
20:15 VVV 3 - Salamanders D5    (31126)
10-04-2020 vrijdag
20:00 Avanti 6 - Salamanders S3    (13127)
20:00 Overschie 4 - Salamanders D4    (32126)
20:00 Salamanders S5 - VVV 5    (18126)
20:00 TOG 3 - Salamanders D6    (30126)
20:15 Salamanders D9 - DHC 4    (43126)
11-04-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
09:30 TOGB 3 - Salamanders J1    (11124)
10:00 Taverzo 5 - Salamanders J4    (16124)
10:00 Taverzo 7 - Salamanders J5    (22124)
11:00 Salamanders J2 - Rijnsoever 4    (14123)
11:00 Salamanders J6 - Rijnsoever 8    (21123)
11:00 Salamanders J7 - Rijnsoever 10    (22123)
13:00 Papendrecht 1 - Salamanders J3    (15124)
13:00 Salamanders J8 - Rijnsoever 12    (24123)
15:30 Salamanders S2 - HTC 1    (12124)
14-04-2020 dinsdag
20:00 HTTV-070 7 - Salamanders S8    (43130)
20:30 SETT 3 - Salamanders D3    (33128)
16-04-2020 donderdag
20:00 SIOK 3 - Salamanders D11    (72130)
20:15 VVV 8 - Salamanders D10    (49128)
20:15 VVV 9 - Salamanders D7    (42128)
17-04-2020 vrijdag
20:00 Salamanders S5 - DHC 3    (18128)
20:00 Smash (M) 2 - Salamanders S6    (29130)
20:15 Salamanders D1 - De Treffers (R) 1    (14128)
20:15 Salamanders D9 - DVC 2    (43128)
20:15 Taveba 2 - Salamanders S3    (13130)
18-04-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
10:00 ATTC Evo-Repro 6 - Salamanders J8    (24126)
11:00 Salamanders J1 - Vriendenschaar 1    (11126)
11:00 Salamanders J3 - DHC 1    (15126)
11:00 Salamanders J4 - ATTC Evo-Repro 3    (16126)
11:00 Salamanders J5 - Rijnsoever 7    (22126)
14:00 Avanti 2 - Salamanders J2    (14126)
14:00 Avanti 3 - Salamanders J6    (21126)
15:30 Salamanders S2 - Woerden 1    (12127)
20-04-2020 maandag
20:00 Salamanders S7 - SIOK 3    (43129)
20:15 Salamanders D4 - DOING 3    (32129)
20:15 Salamanders D5 - Kioti 1    (31129)
20:15 Salamanders D8 - Smash (M) 5    (44129)
25-04-2020 zaterdag
09:30 KENNISMAKINGSCURSUS JEUGD
11:00 Salamanders J2 - ATTC Evo-Repro 2    (14129)
11:00 Salamanders J3 - Tavernie 1    (15128)
11:00 Salamanders J4 - Scyedam 2    (16128)
11:00 Salamanders J6 - Rijnsoever 9    (21129)
11:00 Salamanders J7 - TOGB 7    (22129)
18:00 De Treffers (R) 1 - Salamanders S2    (12129)