Jeugd

Najaarscompetitie 2019


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 

Salamanders 1 - 1e klasse

1210107-09-2019zaterdag11:00Salamanders J1Scylla 4
1210414-09-2019zaterdag10:00Taverzo 5Salamanders J1
1210721-09-2019zaterdag11:00Salamanders J1Smash/SVN 2
1211028-09-2019zaterdag11:00Rijnsoever 4Salamanders J1
1211605-10-2019zaterdag11:00Scylla 4Salamanders J1
1211312-10-2019zaterdag11:00Salamanders J1Vriendenschaar 1
1211902-11-2019zaterdag11:00Salamanders J1Taverzo 5
1212216-11-2019zaterdag13:00Smash/SVN 2Salamanders J1
1212523-11-2019zaterdag11:00Salamanders J1Rijnsoever 4
1212830-11-2019zaterdag10:00Vriendenschaar 1Salamanders J1
4067842Steur, J. (Jari) 
3945160Groenheide, J.J. (Jeroen) 
4044153Bakker, S. (Stan) 
4143892Aarssen, Th. (Thijs) 

Salamanders 2 - 2e klasse

1410107-09-2019zaterdag11:00Salamanders J2Smash KC 1
1410414-09-2019zaterdag10:00Taverzo 6Salamanders J2
1411028-09-2019zaterdag11:00Rijnsoever 5Salamanders J2
1411312-10-2019zaterdag11:00Salamanders J2Vriendenschaar 2
1411619-10-2019zaterdag10:00Smash KC 1Salamanders J2
1411902-11-2019zaterdag11:00Salamanders J2Taverzo 6
1412523-11-2019zaterdag11:00Salamanders J2Rijnsoever 5
1412830-11-2019zaterdag10:00Vriendenschaar 2Salamanders J2
4128119Collignon, J. (Jari) 
4043466Kooter, J. (Justin) 
4143559Zuijderwijk, R. (Ruben) 

Salamanders 3 - 3e klasse

1710107-09-2019zaterdag11:00Salamanders J3Scylla 5
1710414-09-2019zaterdag13:00Papendrecht 1Salamanders J3
1710721-09-2019zaterdag11:00Salamanders J3TOGB 4
1711028-09-2019zaterdag10:00Dordrecht 1Salamanders J3
1711312-10-2019zaterdag11:00Salamanders J3TOV 1
1711619-10-2019zaterdag11:00Scylla 5Salamanders J3
1711902-11-2019zaterdag11:00Salamanders J3Papendrecht 1
1712216-11-2019zaterdag09:30TOGB 4Salamanders J3
1712523-11-2019zaterdag11:00Salamanders J3Dordrecht 1
1712830-11-2019zaterdag11:00TOV 1Salamanders J3
4199110Nijmeijer, L.G. (Lars) 
4220937Valk, E. van der (Espen) 
4194453Smit, M. (Mark) 
4161816Middelkoop, B. (Brian) 

Salamanders 4 - 5e klasse

2210107-09-2019zaterdag11:00Salamanders J4Sliedrecht Sprt 2
2210414-09-2019zaterdag11:00Rijnsoever 8Salamanders J4
2210721-09-2019zaterdag11:00Salamanders J4Alexandria '66 5
2211028-09-2019zaterdag10:00Dordrecht 3Salamanders J4
2211312-10-2019zaterdag11:00Salamanders J4Vriendenschaar 4
2211619-10-2019zaterdag09:30Sliedrecht Sprt 2Salamanders J4
2211902-11-2019zaterdag11:00Salamanders J4Rijnsoever 8
2212216-11-2019zaterdag10:00Alexandria '66 5Salamanders J4
2212523-11-2019zaterdag11:00Salamanders J4Dordrecht 3
2212830-11-2019zaterdag10:00Vriendenschaar 4Salamanders J4
4234724Kooter , B. (Brigite) 
4114990Leuverink, B. (Birgit) 
4215283Touwslager, J. (Julian) 
4234732Kooter, A. (Alicia) 

Salamanders 5 - Pupillen A

4233655Plas , L. van der (Luuk) 
4218207Korst, I. (Isa) 
4218176Nikolaeva, A. (Alicia) 

Salamanders 6 - Poule B

2610414-09-2019zaterdag14:00Twenty-one Up 2Salamanders J6
2610721-09-2019zaterdag11:00Salamanders J6Rijnsoever 12
2611028-09-2019zaterdag10:00Alexandria '66 7Salamanders J6
2610105-10-2019zaterdag11:00Salamanders J6ATTC Evo-Repro 5
2611312-10-2019zaterdag11:00Salamanders J6Vriendenschaar 5
2611626-10-2019zaterdag10:00ATTC Evo-Repro 5Salamanders J6
2611902-11-2019zaterdag11:00Salamanders J6Twenty-one Up 2
2612216-11-2019zaterdag11:00Rijnsoever 12Salamanders J6
2612523-11-2019zaterdag11:00Salamanders J6Alexandria '66 7
2612830-11-2019zaterdag10:00Vriendenschaar 5Salamanders J6
4246577Methorst, S. (Sven) 
4238906Gaalen, T. van (Thijs) 
4152142Ammerlaan, L. (Lucas) 
4232683Leerdam, H. (Hugo) 
4243935Fresco, M. (Max)