Senioren

Voorjaarscompetitie 2022


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 

Salamanders 1 - Hoofdklasse - Poule A

1011026-02-2022zaterdag15:00Scyedam 1Salamanders S1
1010704-03-2022vrijdag20:00Salamanders S1TOGB 2
1011311-03-2022vrijdag20:00Salamanders S1Taveba 1
1011618-03-2022vrijdag20:00Alexandria '66 5Salamanders S1
1011925-03-2022vrijdag20:00Salamanders S1Docos 1
1012202-04-2022zaterdag13:00TOGB 2Salamanders S1
1012508-04-2022vrijdag20:00Salamanders S1Scyedam 1
1012815-04-2022vrijdag20:00Taveba 1Salamanders S1
1010122-04-2022vrijdag20:00Salamanders S1Alexandria '66 5
1010430-04-2022zaterdag16:00Docos 1Salamanders S1
2761848Jong, J. de (Co) 
3019317Steijn, A.J. (Anton) 
3207148Maren, D. van (Dennis) 
3536505Buur, K. (Kevin) 
4041600Kruijf, S. de (Sander) 

Salamanders 2 - Hoofdklasse - Poule B

1110819-02-2022zaterdag14:00De Sprint 1Salamanders S2
1111121-02-2022maandag20:00Salamanders S2ATTC Evo-Repro 1
1111411-03-2022vrijdag20:15DHC 1Salamanders S2
1111614-03-2022maandag20:00Salamanders S2Gorkum 1
1112024-03-2022donderdag20:00De Treffers (M) 1Salamanders S2
1112328-03-2022maandag20:00Salamanders S2De Sprint 1
1112911-04-2022maandag20:00Salamanders S2DHC 1
1110122-04-2022vrijdag20:00Gorkum 1Salamanders S2
1110525-04-2022maandag20:00Salamanders S2De Treffers (M) 1
1112606-05-2022vrijdag20:15ATTC Evo-Repro 1Salamanders S2
2212483Beekman, P.A. (Peter) 
3067108Vollebregt, M.C. (Marcel) 
3536474Middelkoop, I. van (Ivo) 
4068911Salome, M. (Michel) 
4075502Hansen, P. (Patrick) 
4094695Roodenrijs, P.J.C. (Piet) 

Salamanders 3 - 2e klasse - Poule B

1911025-02-2022vrijdag20:00Pecos 5Salamanders S3
1910704-03-2022vrijdag20:00Salamanders S3TOP 1
1911310-03-2022donderdag20:00Salamanders S3NN Rotterdam 1
1911618-03-2022vrijdag19:30TOG 1Salamanders S3
1911925-03-2022vrijdag20:00Salamanders S3Taverzo 7
1912201-04-2022vrijdag20:00TOP 1Salamanders S3
1912508-04-2022vrijdag20:00Salamanders S3Pecos 5
1912814-04-2022donderdag20:00NN Rotterdam 1Salamanders S3
1910122-04-2022vrijdag20:00Salamanders S3TOG 1
1910429-04-2022vrijdag20:15Taverzo 7Salamanders S3
2989917Grimberg, A.J.T. (Ton) 
3119620Nieuwenkamp, J.W. (Jan) 
3119638Hagen, J.W. van (Jan Willem) 
3242897Wild, P.W.L. de (Peter) 
3786396Boek, R. (Rick) 

Salamanders 4 - 3e klasse - Poule A

2310817-02-2022donderdag20:00SIOK 2Salamanders S4
2311121-02-2022maandag20:00Salamanders S4Phoenix 2
2311407-03-2022maandag20:15REFLEX-Vs 1Salamanders S4
2311614-03-2022maandag20:00Salamanders S4TOGB 5
2312025-03-2022vrijdag20:00SVN 1Salamanders S4
2312328-03-2022maandag20:00Salamanders S4SIOK 2
2312911-04-2022maandag20:00Salamanders S4REFLEX-Vs 1
2310122-04-2022vrijdag20:15TOGB 5Salamanders S4
2310525-04-2022maandag20:00Salamanders S4SVN 1
2312628-04-2022donderdag20:00Phoenix 2Salamanders S4
1517505Bal, M. (Margreet) 
2130657Dijkstra, K. (Klaas) 
2629428Koppen, A.J. van (Leks) 
3918058Klappers, J. (John) 
4033568Knijff, J. (Hans) 

Salamanders 5 - 4e klasse - Poule F

3410718-02-2022vrijdag20:00Salamanders S5SVN 3
3411311-03-2022vrijdag20:00Salamanders S5ATTC Evo-Repro 3
3411925-03-2022vrijdag20:00Salamanders S5Docos 6
3411028-03-2022maandag20:15REFLEX-Vs 2Salamanders S5
3412201-04-2022vrijdag20:00SVN 3Salamanders S5
3411606-04-2022woensdag20:00Pingwins 1Salamanders S5
3412508-04-2022vrijdag20:00Salamanders S5REFLEX-Vs 2
3410122-04-2022vrijdag20:00Salamanders S5Pingwins 1
3410426-04-2022dinsdag20:00Docos 6Salamanders S5
3412810-05-2022dinsdag20:15ATTC Evo-Repro 3Salamanders S5
264905Kok, A. de (Ton) 
413724Stolk, R. (Rob) 
2122311Vissers, A. (Alma) 
4075324Tromer, J.D. (Hans) 
4185771Kirkham, T. (Terry) 
4195174Overgaauw, D. (Dirk)