Senioren

Voorjaarscompetitie 2020


Team:
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 

Salamanders 1 - Eredivisie

1111426-01-2020zondag14:00BeneluxGroup TAVERZO 1Salamanders S1
1111901-02-2020zaterdag15:30Salamanders S1Hercules 1
1112508-02-2020zaterdag15:00Avanti 1Salamanders S1
1113922-02-2020zaterdag16:00van Wijnen/Smash '70 1Salamanders S1
1110314-03-2020zaterdag15:30Salamanders S1Scylla 1
1110828-03-2020zaterdag16:00ProActiefTTHilversum 1Salamanders S1
1115105-04-2020zondag14:00Salamanders S1Tempo-Team 1
909416Valk, S. van der (Siem)aanvoerder
3915830Egeholt, C. (Carsten) 
3499834Lüün, C. ter (Casper) 
4250885Dupont, B. (Bastien) 
3966514Martins Ferreira, E. (Emanuel) 

Salamanders 2 - Hoofdklasse

1210325-01-2020zaterdag15:00HTTV-070 1Salamanders S2
1210401-02-2020zaterdag15:30Salamanders S2Tempo-Team 4
1210908-02-2020zaterdag15:00HTC 1Salamanders S2
1211222-02-2020zaterdag14:00Woerden 1Salamanders S2
1211414-03-2020zaterdag15:30Salamanders S2De Treffers (R) 1
1211821-03-2020zaterdag18:00Salamanders S2HTTV-070 1
1211904-04-2020zaterdag17:00Tempo-Team 4Salamanders S2
1212411-04-2020zaterdag15:30Salamanders S2HTC 1
1212718-04-2020zaterdag15:30Salamanders S2Woerden 1
1212925-04-2020zaterdag18:00De Treffers (R) 1Salamanders S2
3322477Kleij, R. van der (Robbert)aanvoerder
3418715Bruchem, R.V. van (Renske) 
3420110Elswijk, J. van (Joey) 
3142796Knops, L.H.E.T. (Tim) 
3807508Stam, N. (Nynke)invaller

Salamanders 3 - 1e klasse

1310231-01-2020vrijdag20:00Salamanders S3TOG 1
1312007-02-2020vrijdag20:00Salamanders S3Zoeterwoude 1
1310714-02-2020vrijdag20:00De Treffers (R) 3Salamanders S3
1311221-02-2020vrijdag20:00Salamanders S3Avanti 6
1311713-03-2020vrijdag19:30TOG 1Salamanders S3
1310516-03-2020maandag20:00Zoeterwoude 1Salamanders S3
1311527-03-2020vrijdag20:00Salamanders S3Taveba 2
1312203-04-2020vrijdag20:00Salamanders S3De Treffers (R) 3
1312710-04-2020vrijdag20:00Avanti 6Salamanders S3
1313017-04-2020vrijdag20:15Taveba 2Salamanders S3
3536505Buur, K. (Kevin)aanvoerder
4041600Kruijf, S. de (Sander) 
3207148Maren, D. van (Dennis) 
2761848Jong, J. de (Co) 
3019317Steijn, A.J. (Anton) 

Salamanders 4 - 1e klasse

3536474Middelkoop, I. van (Ivo)aanvoerder
3067108Vollebregt, M.C. (Marcel) 
4075502Hansen, P. (Patrick) 
4068911Salomé, M. (Michel) 
2212483Beekman, P.A. (Peter)invaller

Salamanders 5 - 2e klasse

1810228-01-2020dinsdag20:00De Sprint 3Salamanders S5
1810607-02-2020vrijdag20:00Salamanders S5Sassem 1
1810914-02-2020vrijdag20:00Salamanders S5De Treffers (M) 1
1811121-02-2020vrijdag20:15VVV 5Salamanders S5
1811306-03-2020vrijdag20:00DHC 3Salamanders S5
1811713-03-2020vrijdag20:00Salamanders S5De Sprint 3
1812116-03-2020maandag19:45Sassem 1Salamanders S5
1812402-04-2020donderdag20:00De Treffers (M) 1Salamanders S5
1812610-04-2020vrijdag20:00Salamanders S5VVV 5
1812817-04-2020vrijdag20:00Salamanders S5DHC 3
3119638Hagen, J.W. van (Jan Willem)aanvoerder
4094695Roodenrijs, P.J.C. (Piet) 
3119620Nieuwenkamp, J.W. (Jan) 
3242897Wild, P.W.L. de (Peter) 
2989917Grimberg, A.J.T. (Ton) 
3786396Boek, R. (Rick)invaller

Salamanders 6 - 3e klasse

2910507-02-2020vrijdag20:00SVN 2Salamanders S6
2910713-02-2020donderdag20:00SIOK 1Salamanders S6
2911221-02-2020vrijdag20:00Salamanders S6HTTV-070 5
2911506-03-2020vrijdag20:00Salamanders S6Smash (M) 2
2911709-03-2020maandag20:00Phoenix 2Salamanders S6
2912020-03-2020vrijdag20:00Salamanders S6SVN 2
2910227-03-2020vrijdag20:00Salamanders S6Phoenix 2
2912203-04-2020vrijdag20:00Salamanders S6SIOK 1
2912706-04-2020maandag20:00HTTV-070 5Salamanders S6
2913017-04-2020vrijdag20:00Smash (M) 2Salamanders S6
4155700Borkus, M. (Mark) 
4033518Joosten, R. (Rob) 
2213390Kooter, B. (Brian) 
3733872Wittenberg, D. (Dylan) 
3918058Klappers, J. (John)invaller

Salamanders 7 - 5e klasse

4310130-01-2020donderdag20:15Taverzo 9Salamanders S7
4310503-02-2020maandag20:00Salamanders S7Salamanders S8
4310811-02-2020dinsdag20:00HTTV-070 7Salamanders S7
4311405-03-2020donderdag20:00SIOK 3Salamanders S7
4311609-03-2020maandag20:00Salamanders S7Taverzo 9
4312020-03-2020vrijdag20:00Salamanders S8Salamanders S7
4312330-03-2020maandag20:00Salamanders S7HTTV-070 7
4312920-04-2020maandag20:00Salamanders S7SIOK 3
414796Heijnen, L. (Lenie)aanvoerder
2130657Dijkstra, K. (Klaas) 
3240471Hollander, W. den (Wim) 
3907340Duijvestijn, K. (Kees) 
4126175Leur, J. van de (Jan) 

Salamanders 8 - 5e klasse

4310503-02-2020maandag20:00Salamanders S7Salamanders S8
4310713-02-2020donderdag20:15Taverzo 9Salamanders S8
4311221-02-2020vrijdag20:00Salamanders S8SIOK 3
4311506-03-2020vrijdag20:00Salamanders S8HTTV-070 7
4312020-03-2020vrijdag20:00Salamanders S8Salamanders S7
4312203-04-2020vrijdag20:00Salamanders S8Taverzo 9
4312709-04-2020donderdag20:00SIOK 3Salamanders S8
4313014-04-2020dinsdag20:00HTTV-070 7Salamanders S8
847046Eijgermans, P. (Peter) 
3866811Klerk, D. de (Debbie) 
2122311Vissers, A. (Alma) 
264905Kok, A. de (Ton) 
413724Stolk, R. (Rob) 
4185771Kirkham, T. (Terry)